Nyderlandai

Įmonės formos pasirinkimas ir registravimas:
Prekybos ir pramonės rūmai / Chamber of Commerce and Industry http://www.kvk.nl. Pramonės ir prekybos rūmai yra atsakingi už naujų įmonių registrą Nyderlanduose, todėl, norint steigti verslą, visų pirma reikia kreiptis į artimiausią pramonės ir prekybos rūmų padalinį. Čia jums suteiks informaciją apie įmonių formas ir registracijos procedūras. Visą šią informaciją rasite šalia nurodytoje interneto svetainėje (anglų k.), iš jos galėsite parsisiųsti registracijos formas.

Registravimasis pramonės ir prekybos rūmų nariu:
Prekybos ir pramonės rūmai / Chamber of Commerce and Industry http://www.kvk.nl. Nyderlanduose beveik visos įmonės privalo registruotis pramonės ir prekybos rūmų nariais. Išsamiau žr. rūmų tinklapyje.

Registravimasis mokesčių mokėtoju:
Mokesčių ir muitų administracija: http://www.belastingdienst.nl. Įsteigę įmonę privalote kreiptis į artimiausią mokesčių ir muitų administracijos biurą. Tinklapyje rasite kontaktus, kur kreiptis dėl papildomos informacijos apie mokesčius.

Socialinis draudimas ir įdarbinimas:
Socialinį draudimą administruojanti įstaiga - SVB www.svb.nl. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija http://www.employment.gov.nl/. SVB portale pateikiama informacija apie socialinio draudimo schemas, registraciją, įmokų mokėjimo tvarką ir t.t. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainėje rasite informaciją apie įdarbinimą, galiojančius reikalavimus ir tvarką Nyderlanduose, t.p. trumpai apie socialinio bei sveikatos draudimo sistemą.


Kas teikia pagalbą / informaciją apie verslo pradžią Nyderlanduose?
Prekybos ir pramonės rūmai / Chamber of Commerce and Industry: informaciją ir konsultacijas verslo pradžios klausimais teikia prekybos ir pramonės rūmai, kuriuose t.p. vykdoma ir įmonės registracija. Visa informacija jų portale: www.kvk.nl

Nyderlandų užsienio investicijų agentūra / Netherlands Foreign Investment Agency - tai Nyderlandų ekonomikos reikalų ministerijos padalinys, kurio tikslas - užsienio investicijų pritraukimas. Agentūros specialistai teikia nemokamą pagalbą užsieniečiams, norintiems investuoti Nyderlanduose - konsultuoja apie verslo aplinką, steigimo procedūras, teikia pagalbą bendraujant su įvairių institucijų atstovais. T.p. teikia informaciją apie šalies ekonominę situaciją, sektorius, finansavimo galimybes ir t.t. Agentūros portalas: http://www.nfia.com/.


Šiaurės Nyderlandų investicijų agentūra: konsultuoja investuotojus, norinčius įsitvirtinti šiaurinėje šalies dalyje. Agentūra teikia informaciją apie verslo sąlygas, verslo klimatą, patrauklius sektorius, finansavimo galimybes ir kt. Daugiau informacijos: http://www.nvnom.eu

Pietų Nyderlandų investicijų agentūra: Analogiška investicijų agentūra, kuri siekia skatinti investicijas į pietinėje šalies dalyje esančias provincijas, teikianti visapusišką pagalbą investuotojams. Svetainė: http://www.oostnv.com/
Comments